Depilacja laserowa pleców

Usuwanie niechcianych włosów jest koniecznym i żmudnym zadaniem, które może być bardzo czasochłonne. Zamiast golenia pleców, nóg i twarzy każdego dnia, laser Vectus wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby trwale zredukować niechciane włosy. Laserowa redukcja włosów może przynieść długotrwałe rezultaty przy zaledwie kilku krótkich sesjach.

Jak działa depilacja laserowa pleców?

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania włosów, Vectus wykorzystuje potężną energię lasera do ukierunkowania mieszków włosowych pod powierzchnią skóry pleców. Laserowe usuwanie włosów w celu trwałego zredukowania niechcianych włosów niszczy mieszki włosowe, aby powstrzymać ich odrastanie. Potrzebnych jest kilka sesji do leczenia wszystkich mieszków włosowych. Laser Vectus skutecznie redukuje niepożądane owłosienie na plecach jak również na takich obszarach ciała jak:

  • Twarz
  • Ramiona
  • Pachy
  • Nogi
  • Klatka piersiowa
  • Okolice bikini.

Czego można się spodziewać podczas depilacji laserowej?

Laseroterapia Vectus może trwać od kilku minut do pół godziny, w zależności od wielkości leczonego obszaru. Vectus ma największy rozmiar plamki laserowej na rynku, co oznacza, że jeszcze większe obszary można szybko leczyć. Vectus jest wyposażony w końcówkę chłodzącą z szafiru, aby procedura była wygodniejsza i zwiększała bezpieczeństwo. Laserowe usuwanie włosów eliminuje ryzyko przypadkowego zacięcia się maszynką. Działania niepożądane są niewielkie i mogą obejmować niewielki obrzęk i zaczerwienienie. Pacjenci mogą powrócić do swoich normalnych czynności bezpośrednio po sesjach terapeutycznych.

Laser  Vectus jest faktycznym laserem diodowym, o większej mocy, skuteczności, bezpieczeństwie i komforcie ze względu na niezrównane wyrafinowanie swojej technologii. Dzięki temu starsze metody oparte na świetle są przestarzałe! W salonie kosmetologicznym, wykorzystywana jest moc systemu Vectus poprzez zaprojektowanie zabiegu dla konkretnego koloru, grubości i gęstości włosów, jednocześnie chroniąc skórę pleców dając lepsze rezultaty.

Depilacja laserowa pleców u mężczyzn

W salonach kosmetologicznych coraz częściej można też spotkać mężczyzn. Jeszcze kilka lat temu  wykonywali on przede wszystkim golenie twarzy. Usuwanie owłosienia także z innych części ciała jest jednak wśród panów coraz bardziej popularne. Plecy są miejscem, którego mężczyźni nie są w stanie samodzielnie wygolić, więc pragnąc pozbyć się włosów z tego miejsca decydują się leser Vectus.

Do niedawna depilacja była kojarzona jedynie z kobietami. Mężczyźni poddawali się usuwaniu niechcianych włosów tylko w pewnych kręgach najczęściej sportowych na przykład pływaków. Obecnie mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację laserową pleców, klatki piersiowej a nawet nóg. Plecy są miejscem, które ulega szybkiemu poceniu się, owłosienie dodatkowo potęguje osiadanie potu i pojawianie się nieprzyjemnego zapachu.

Ponadto we włosach gromadzą się bakterie, co może doprowadzić do podrażnień skóry i rozwoju infekcji. Dlatego depilacja laserowa pleców stanowi już nie tylko problem natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Ze względy na duży obszar zabieg laserowy Vectus wymaga dłuższego czasu na całkowite usunięcie włosów. Laser Vectus emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę.

Zalety depilacji laserowej pleców to:

  • Trwałe usuniecie włosów nawet do 80-90%,
  • Długotrwały efekt bez konieczności szybkiego poddawania się kolejnemu zabiegowi
  • Odrastający włos jest cieńszy i jaśniejszy
  • Mniejsze ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.