Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy przeprowadzona za pomocą lasera Vectus to zabieg, dzięki któremu można pozbyć się niechcianych włosów z poszczególnych okolic twarzy. W przeciwieństwie do metod depilacji domowej depilacja laserowa pozwala wyeliminować widoczne wąsy lub ciemne włoski rosnące w brodzie.
Specjaliści zalecają laser Vectus, jako najbardziej efektywne, zaawansowane technologicznie urządzenie w swojej klasie, co potwierdzają również opinie zadowolonych klientów salonu kosmetologicznego. Laserowe usuwanie włosów nigdy nie było tak szybkie, bezpieczne i skuteczne.

Czym jest depilacja laserowa twarzy Vectus?

Depilacja laserowa to innowacyjna metoda depilacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod depilacji, depilacja laserowa twarzy pozwala na trwałe usunięcie niechcianych włosów. Depilacja laserem Vectus to najbardziej skuteczna i najbezpieczniejsza metoda trwałego usuwania włosów.  Siła lasera dobierana jest indywidualnie do potrzeb klienta, co zapewnia maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo podczas zabiegu. Kosmetolog, który zajmuje się kompleksowo klientem, wykonując całą procedurę depilacji dba o komfort klienta i zapewnia maksymalną intymność.

Depilacja laserowa twarzy Palomar Vectus daje możliwość uwolnienia się od ciągłej potrzeby golenia i woskowania niechcianych włosów na twarzy i ciele, aby wyglądać i czuć się najlepiej. Dzięki depilacji laserowej wystarczy kilka prostych zabiegów, aby zminimalizować wzrost włosów. Dzięki technologii laserowej komórki odpowiedzialne za wzrost włosów są niszczone bez szkody dla otaczającej skóry. Jest to proste podejście do redukcji włosów, które jest szybkie i łatwe.

Jakie obszary może leczyć depilacja laserowa?

Laser Vectus może usuwać włosy z twarzy, pleców, klatki piersiowej, ramion, pach, bikini i nóg. Depilacja laserowa twarzy za pomocą lasera Vectus może być bezpiecznie stosowana na wszystkich typach skóry od bardzo jasnej skóry do bardzo ciemnej skóry. Najlepiej, jeśli włosy są czarne lub brązowe, jednak kosmetolog indywidualnie określi, czy dana osoba jest dobrym kandydatem do zabiegu na podstawie różnych czynników.

Ile zabiegów będzie potrzebne dla dobrego efekty depilacji laserowej twarzy?

Najczęściej w salonie kosmetologicznym oferowane jest 6 zabiegów. Jest to średnia liczba sesji potrzebnych do najlepszego efektu estetycznego. Technologia laserowej depilacji Vectus może wpływać tylko na włosy w aktywnych fazach wzrostu, dlatego konieczne jest kilka zabiegów, aby wpłynąć na wszystkie niechciane włosy.

Czy można golić się pomiędzy sesjami depilacji laserowej Vectus?

Tak. W rzeczywistości obszar musi być świeżo ogolony przed sesją zabiegową. Można ogolić obszar na dzień przed zabiegiem lub w dzień leczenia przed przyjściem na sesję. Ale nie powinno się woskować ani wyrywać włosów.

Czy są jakieś efekty uboczne?

Depilacja laserem Vectus jest sposobem na trwałe pozbycie się owłosienia z twarzy. Zazwyczaj u większości osób występuje łagodne odczucie oparzenia słonecznego, któremu może towarzyszyć niewielkie zaczerwienienie lub obrzęk natychmiast po leczeniu. Zwykle trwa to 2-24 godziny.