Co to jest depilacja

Laser Vectus jest obecnie uznawany za najlepsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Jest efektem wieloletnich badań nad tematem depilacji laserowej, co gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo oraz skuteczność wykonywanego zabiegu.

Nowoczesność laseru Vectus oraz jego wyposażenie w wielu czujników pozwala na indywidualne i automatyczne dopasowywanie parametrów zabiegu do każdego z pacjentów. Znacznie wpływa to na poziom bezpieczeństwa oraz pozwala na wykonywanie zabiegu depilacji nawet w dwa tygodnie po opalaniu, co niewątpliwie wyróżnia go na tle innych laserów. Do tej pory opalona skóra była jednym z najważniejszych przeciwwskazań do wykonania zabiegu i osoby takie były na długi czas wykluczone z grupy docelowej, jeśli chodzi o możliwość wykonania depilacji laserowej. Wyposażenie lasera do depilacji Vectus w głowicę pokrytą specjalistycznym, szafirowym szkłem oraz technologię Advanced Contact Cooling pozwala na maksymalne zmniejszenie dyskomfortu, jaki pacjent może odczuwać podczas zabiegu oraz chłodzenie obszary depilowanej skóry – zarówno przed samą emisją światła laserowego, jak i w trakcie całego zabiegu. Dzięki temu skóra jest znacznie mniej obolała, a także szybciej wraca do swojego stanu przed zabiegu.

Wszystko to sprawia, że z pewnością decydując się na zabieg depilacji laserowej warto skorzystać z usług miejsca, które dysponuje tak nowoczesnym sprzętem, jakim jest laser Vectus. Jest go gwarancja nie tylko komfortu podczas zabiegu, ale przede wszystkim doskonałych efektów.