Depilacja wąsika laserem

Zjawisko występowania delikatnego wąsika nad górna wargą dotyczy tak naprawdę wielu kobiet. Niestety domowe sposoby radzenia sobie z niniejszym problemem są mało skuteczne. Depilacja przy pomocy plastrów, lub specjalnych kremów, przynosi jedynie krótkotrwałe efekty i często związana jest z występowaniem bolesnych i nieestetycznych podrażnień. Na szczęście skutecznym sposobem walki z kobiecym wąsikiem okazuje się być depilacja przy pomocy lasera Vectus.

W poniższym artykule przedstawione zostaną najważniejsze informacje dotyczące niniejszego zabiegu, pokrótce opisany zostanie przebieg oraz zalety wynikające z jego stosowania.

Co wyróżnia depilację laserem Vectus?

Innowacyjny laser Vectus jest efektem wieloletnich badań i współpracy ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej oraz światowej klasy inżynierów. Niniejszy laser diodowy stosowany jest w najbardziej renomowanych klinikach całego świata, a jego nowoczesna technologia sprawia, że jest on najskuteczniejszym z dostępnych sposobów depilacji. Czujniki zainstalowane w niniejszym urządzeniu nie tylko pozwalają nam na dobranie odpowiedniej dla naszej skóry wiązki emitowanego światła, ale również zapewniają nam bezpieczeństwo i efektywność, która do tej pory nie była osiągalna. W porównaniu z innymi depilatorami laserowymi, depilacja przy pomocy lasera Vectus jest znacznie szybsza i bezpieczniejsza dla pacjenta. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i wiedzy specjalistycznej, która łączy się z troską o dobro i komfort pacjenta.

Jak przebiega niniejszy zabieg?

Depilacja wąsika przy pomocy lasera Vectus jest całkowicie bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Czas trwania zabiegu wynosi od 5 do 15 minut. Proces z wiązany z depilacją wąsika polega na delikatnym przyłożeniu do skóry głowicy niniejszego urządzenia, z którego emitowana jest wiązka światła odpowiedzialna za osłabienie włosa i uszkodzenie mieszków włosowych, zapobiegając tym samym ich ponownemu wzrostowi. Niniejszy zabieg jest dla pacjentów komfortowy dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii chłodzenia wykorzystywanej w trakcie działania lasera.

Przed samym zabiegiem depilacji, należy poddać się profesjonalnej konsultacji dermatologicznej, na której lekarza oceni stan naszej skóry, przedstawi nam ewentualne przeciwwskazania oraz podpowie, jak pielęgnować skórę tuż po zabiegu.

Jakie są efekty depilacji laserem Vectus?

Widoczne efekty depilacji wąsika możemy zauważyć już po pierwszym zabiegu, a po wykonaniu całej serii (zazwyczaj 4 do 6 zabiegów) owłosienia z nad górnej wargi znika całkowicie. Jednak najważniejszym z efektów działania lasera Vectus jest przede wszystkim jego trwałość. Wąsik poddany działaniu niniejszego uszkodzenia znika bezpowrotnie, co zapewnia nam nie tylko poczucie komfortu, ale również pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu i pieniędzy.

Zalety depilacji laserowej

Depilacja wąsika laserem Vectus zapewnia nam:

  • Pozbycie się problemu nadmiernego owłosienia raz na zawsze;
  • Wyeliminowanie ryzyka występowania bolesnych podrażnień;
  • Bezpieczeństwo oraz komfort w czasie trwania zabiegu;
  • Szybkość działania i widoczność efektów już po pierwszym zabiegu