Laser Vectus, a inne lasery na rynku

W obecnych czasach panuje moda na piękne, gładkie ciało bez zbędnego owłosienia. Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na włosy znajdujące się w różnych częściach ciała.

Aby zadbać o swoje ciało i na bieżąco usuwać niepotrzebne włosy możemy stosować zwykłe metody jak np. depilator elektryczny, maszynkę do golenia czy woski. Jednak metody te nie są zbytnio skuteczne, bo włosy odrastają szybko, są jeszcze grubsze i ciemne. Można również nabawić się zapalenia mieszków włosowych. Powoduje to powstawanie np. na nogach nieestetycznych krost. Aby zapobiec tym wszystkim skutkom ubocznym i konieczności ciągłej walki z włosami, można zastosować depilację laserową. Istnieje wiele modeli laserów służących do depilacji. Na rynek wchodzą coraz to nowsze i nowocześniejsze egzemplarze. Takim modelem jest laser Vectus. Jest to bardzo dobry sprzęt w porównaniu z innymi.

Vectus to urządzenie, które naszpikowane jest elektroniką i różnymi czujnikami. Dzięki temu na bieżąco dopasowuje wszystkie parametry do wymagań danego klienta, koryguje ustawienia i zapewnia bezpieczeństwo podczas zabiegu. Posiada również funkcję badania poziomu melaniny w skórze w czasie rzeczywistym. Pozwala to tak dobrać moc lasera, żeby zapobiec oparzeniom, nawet w dwa tygodnie po opalaniu. Laser posiada pokrytą szafirowym szkłem głowicę, mającą właściwości chłodzące. Dzięki niej zabieg jest bezbolesny. Niestety, ale depilacja innymi laserami jest często bolesna i klienci odczuwają dyskomfort podczas zabiegu. Inne modele charakteryzują się również słabą trwałością depilacji. Włosy dość szybko odrastają.

Efekty zabiegu laserem Vectus są szybkie i przede wszystkim bardzo trwałe. Całkowicie usuwa owłosienie. Ogólnie laser posiada same pozytywne opinie. W Internecie również można znaleźć wiele pozytywnych opinii napisanych przez samych zadowolonych klientów.